Dr.Natasha Campbell-McBride GAPS Konferans için ilk kez Türkiye’de / 18.04.2014

Otizm, Şizofreni, Epilepsi, Hiperaktivite, Bipolar Bozukluk, Çölyak, Multipl Skleroz, Crohn’s, Ülseratif Kolit gibi çaresiz sanılan hastalıkları, geliştirdiği GAPS tedavisi ile iyileştiren Nöroloji ve Beslenme Doktoru Natasha Campbell-McBride Konferans vermek için Türkiye’de.

“İyileştirilemez”, “çaresiz” olarak adlandırılan; otizm, şizofreni, çölyak, multipl skleroz (MS), epilepsi gibi hastalıklar beslenmeye dayalı doğal GAPS tedavisiyle, kalıcı ve kökten ve de kısa bir zamanda iyileşiyor.

Nöroloji ve beslenme doktoru Natasha Campbell McBride’ın, üç yaşında otizm teşhisi konulan oğlunu iyileştirmek için geliştirdiği GAPS Tedavisi, sadece otizmin değil; psikiyatrik hastalıkların, otoimmmün sistem hastalıklarının ve fizyoljik pek çok hastalığın da çaresi oldu.

Çünkü psikoloji ve fizyoloji sendromlarının, psikiyatrik hastalıkların ve otoimmün sistem hastalıklarının sebebi; ince bağırsaklardaki bakteri dengesizliği ve bağırsak duvarının hasarlı olması nedeniyle aşırı geçirgenliğidir.. Bunun sonucu olarak hastalık yapıcı bakterilerin yaydığı toksinler ve yiyeceklerle alınan zararlı maddeler kana geçerek beyni ve bedeni zehirleyerek sözkonusu olan bu hastalıklara neden olmaktadır.

Beslenmeye dayalı doğal GAPS Tedavisi mucizeler yaratıyor. Beslenmeye dayalı doğal GAPS tedavisi, ince bağırsakları tedavi ederek bu hastalıkların kaynağından iyileştirmiş olur.Çünkü otizm, çölyak, epilepsi, multipl skleroz, şizofreni gibi hastalıkların sebebi; bağırsaklardaki problemler nedeniyle beynin ve bedenin zehirlenmesi sonucudur.

Önce otizmli oğlunu iyileştiren Dr.Natasha Campbell McBride, ardından İngiltere Cambridge’de açtığı klinikte sadece otizmi değil; yine bağırsak kaynaklı olduğu için şizofreni, epilepsi, bipolar bozukluk, depresyon, dikkat eksikliği bozukluğu, hiperaktivite gibi tüm psikolji sendromluları ve psikiyatri hastalarını tedavi eder. Aynı zamanda bağırsak kaynaklı olduğu için alerji, egzema, astım, diyabet 1 gibi fizyolojik hastalıkları ve multipl skleroz, haşimato tiroiti, çölyak, ülseratif kolit gibi otoimmün sistem hastalıkları da iyileştirir.

Yüzlerce psikoloji ve fizyoloji sendromu olan hastayı iyileştirdikten sonra, 2004 yılında GAPS tedavisinin uygulanışını anlatan “GAPS Gut And Psychology Syndrome" adlı, beslenmeye dayalı doğal tedavi kitabını yazar. Bu kitap 7 dile çevrilerek, dünyanın her yerinden binlerce hastanın iyileşmesine yardımcı olur.

2014 Nisan ayında Adalin Yayıncılık’tan çıkan “GAPS Bağırsak ve Psikoloji Sendromu” kitabı şimdiden pek çok insanın umudu olmuştur. Dr.Natasha Campbell McBride, 18 Ekim 2014 tarihinde “1.Türkiye GAPS Konferansı” için Türkiye’ye gelecektir. İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka kampüsünde gün boyu sürecek olan konferansta, beslenmeye dayalı doğal GAPS Tedavisinin nasıl uygulanacağını vak’a örnekleriyle anlatacaktır.

Türkiye, mucizeler yaratan GAPS Tedavisini öğrenecek. Adalin Yayıncılık tarafından düzenlenen konferansa psikoloji ve fizyoloji sendromlular, psikiyatri ve otoimmün sistem hastaları ve hasta yakınları; doktorlar, eczacılar, diş hekimleri, diyetisyenler de katılacaklardır.


Foto Galeri

Diğer Haberler

GAPS Hakkında

GAPS, kişinin bağırsakların ve sindirim sisteminin durumu ile vücudun geri kalanının sağlığı arasındaki bağlantının kısa açılımıdır. Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr.Natasha Campbell-McBride tarafından adlandırılmış, açıklanmış, uygulanmış ve protokolü geliştirilmiştir.

GAPS hem sorunun, hem de çözümün adıdır.

İLETİŞİM

Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı Turunç Plaza No: 6 19, 07025 Muratpaşa/Antalya