Dr. Dr.Asuman Kaplan Algın tarafından organize edilen, sadece GAPS Danışmanlarının katıldığı, “ Bilgi Paylaşım Toplantıları” 8 defa gerçekleşti. / 10.03.2021

Dr. Asuman Kaplan Algın tarafından organize edilen, Sertifikalı GAPS Danışmanlarının katıldığı “ GAPS Bilgi Paylaşım Toplantıları” kongreye doğru gidiyor. Ülkemizin ilk Sertifikalı GAPS Danışmanlarından Dr. Asuman Kaplan Algın öncülüğünde gerçekleşen Bilgi Paylaşım Toplantılarına sadece sertifikalı GAPS Danışmanları katılmaktadır. Bugüne kadar 8 defa gerçekleşen toplantıların amacı, katılımcıların bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmaları, ihtiyaç duyulan bilgileri bizzat konunun uzmanı arkadaşlarından öğrenmeleridir. Aynı zamanda, uygulamalarda ortak yaklaşımlar geliştirilmesi amacıyla hasta vaka örneklerinin paylaşılması toplantıların temel çatısını oluşturmaktadır.

Genellikle her GAPS Practitioner Sertifika eğitiminin hemen ardından gerçekleşen toplantılarda, tüm katılımcıların birbirini tanıma fırsatını bulması ve sinerjik bir bağın oluşması açısından önem kazanmaktadır. GAPS Danışmanlarının sayılarının ve vaka kayıtlarının örneklerinin artması, artık kongre ihtiyacını da gündeme getirmiştir.

Tüm GAPS danışmanları toplantıları konusunda detaylı bilgi edinmek için tıklayınız:Foto Galeri

Diğer Haberler

GAPS Hakkında

GAPS, kişinin bağırsakların ve sindirim sisteminin durumu ile vücudun geri kalanının sağlığı arasındaki bağlantının kısa açılımıdır. Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr.Natasha Campbell-McBride tarafından adlandırılmış, açıklanmış, uygulanmış ve protokolü geliştirilmiştir.

GAPS hem sorunun, hem de çözümün adıdır.

İLETİŞİM

Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı Turunç Plaza No: 6 19, 07025 Muratpaşa/Antalya