Dr. Natasha Campbell Mcbrıde, 2. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Kongresi’ne konuşmacı olarak katıldı / 24.04.2019

Dr. Campbell McBride, 24-27 Nisan 2019 tarihleri arasında, İstanbul’da gerçekleşen 2. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Kongresi’nde “GAPS Bağırsak ve Psikoloji / Fizyoloji Sendromu” konulu sunum yapmıştır. Büyük bir ilgi gören sunumdan sonra kitaplarını imzalamıştır.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Sağlık Bakanlığı tarafından Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) iş birliğiyle düzenlenen 2. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Kongresi gerçekleşti.

İstanbul’da 24-27 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenen 2. Uluslararası GETAT Kongresi bu yıl “Kronik Hastalıklarda Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları” konu başlığında oldu. Kongreye, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Bakan Yardımcısı Emine Alp Meşe, DSÖ Avrupa Bölge Ofisi Teknik Sorumlusu Olexandr Polishchuk ve çok sayıda bilim insanları ve sağlık çalışanları katıldı.


Foto Galeri

Diğer Haberler

GAPS Hakkında

GAPS, kişinin bağırsakların ve sindirim sisteminin durumu ile vücudun geri kalanının sağlığı arasındaki bağlantının kısa açılımıdır. Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr.Natasha Campbell-McBride tarafından adlandırılmış, açıklanmış, uygulanmış ve protokolü geliştirilmiştir.

GAPS hem sorunun, hem de çözümün adıdır.

İLETİŞİM

Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı Turunç Plaza No: 6 19, 07025 Muratpaşa/Antalya