Dr. Natasha Campbell-McBride, 1.Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Kongresi'ne konuşmacı olarak katıldı. / 19.04.2018

19-22 Nisan 2018 tarihleri arasında, İstanbul da gerçekleşen, 1. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi (GETAT Kongresi ) nde Dr.Campbell-McBride; Beslenmenin İnsan Sağlığı Üzerine Etkileri konulu sunum yapmıştır. 

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirilen "1. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi"; Alanında uzman birçok bilim insanını bir araya getirmiştir. İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen kongre, Dünyada Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresidir.

63 farklı oturumda, 77'si yabancı, toplam 304 konuşmacıdan biri olan Dr.Campbell-McBride; Prof.Dr.Canan Karatay, Doç. Dr.Yavuz Dizdar’la birlikte ayni oturumda yer almıştır.Foto Galeri

Diğer Haberler

GAPS Hakkında

GAPS, kişinin bağırsakların ve sindirim sisteminin durumu ile vücudun geri kalanının sağlığı arasındaki bağlantının kısa açılımıdır. Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr.Natasha Campbell-McBride tarafından adlandırılmış, açıklanmış, uygulanmış ve protokolü geliştirilmiştir.

GAPS hem sorunun, hem de çözümün adıdır.

İLETİŞİM

Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı Turunç Plaza No: 6 19, 07025 Muratpaşa/Antalya