Dr.Natasha Campbell-McBride; Antalya Kültür Merkezi Perge Salonunda, "KALP SAĞLIĞI" konulu konferans verdi. / 10.04.2018

Dr.Natasha Campbell-McBride;08-21 Nisan 2018 Tarihleri arasında gerçekleşen 1.GAPS Günleri kapsamında, 10 Nisan tarihinde Antalya Kültür Merkezi Perge Salonu’nda “Kalbini Ağzına Koy” Kalp Hastalıklarının Doğal Tedavisi konulu konulu konferans vermiştir.

Konferans; Antalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Perge Salonu’nda saat  15.00 te başlayan konferans; saat 19.00 da bitmiştir.  İngilizce sunulan ve Türkçe’ye çevrilenkonferans, katılımcıların yoğun ilgisi ile devam etmiş ve çok sayıdaki sorular nedeniyle saat 20.00’ye kadar devam etmiştir.

Dr.Natasha Cmpbell-McBride’a sabırla, yüksek performansla ve saatlerce süren konferansından dolayı çok teşekkür ederiz.Foto Galeri

Diğer Haberler

GAPS Hakkında

GAPS, kişinin bağırsakların ve sindirim sisteminin durumu ile vücudun geri kalanının sağlığı arasındaki bağlantının kısa açılımıdır. Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr.Natasha Campbell-McBride tarafından adlandırılmış, açıklanmış, uygulanmış ve protokolü geliştirilmiştir.

GAPS hem sorunun, hem de çözümün adıdır.

İLETİŞİM

Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı Turunç Plaza No: 6 19, 07025 Muratpaşa/Antalya