Dr.Natasha Campbell-McBride; 9 Nisan 2018 tarihinde Antalya'da “Bağırsak ve Beyin & Beden İlişkisi” Konulu konferans verdi. / 09.04.2018

Dr.Natasha Campbell-McBride;08-21 Nisan 2018 Tarihleri arasında gerçekleşen 1.GAPS Günleri kapsamında, 9 Nisan tarihinde Konyaaltı Belediyesinde “Bağırsak ve Beyin & Beden İlişkisi” Konulu konferans vermiştir.

Konferans; Konyaaltı Belediyesi’nin Nazım Hikmet Konferans ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen konferans salonunda; saat 17.30 ‘da başlamıştır. İngilizce sunulan ve Türkçe’ye çevrilerek sunulan konferans, katılımcıların yoğun ilgisi ile devam etmiş ve çok sayıdaki sorular nedeniyle saat 20.00’ye kadar devam etmiştir.

Dr.Natasha Cmpbell-McBride’a sabırla, yüksek performansla ve saatlerce süren konferansından dolayı çok teşekkür ederiz.Foto Galeri

Diğer Haberler

GAPS Hakkında

GAPS, kişinin bağırsakların ve sindirim sisteminin durumu ile vücudun geri kalanının sağlığı arasındaki bağlantının kısa açılımıdır. Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr.Natasha Campbell-McBride tarafından adlandırılmış, açıklanmış, uygulanmış ve protokolü geliştirilmiştir.

GAPS hem sorunun, hem de çözümün adıdır.

İLETİŞİM

Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı Turunç Plaza No: 6 19, 07025 Muratpaşa/Antalya