GAPS TV 11 Nisan 2018 tarihinde, Dr.Natasha Campbel-McBride’ın katılımıyla Antalya’da açıldı. / 11.04.2018

GAPS TV 11 Nisan 2018 tarihinde, Dr.Natasha Campbel-McBride’ın katılımıyla Antalya’da açılmıştır.

Dr.Asuman Kaplan Algın, Gonca Zeybek ve Celal Vecel’in birlikte geliştirdikleri projenin sonucunda internet üzerinde hizmet veren GAPS Tv hayata geçmiştir. TV’nin kuruluş amacı; en hızlı şekilde kronik hastalıkları olanlara ulaşmak ve onlara GAPS beslenme protokolünün uygulanışını etkin bir şekilde öğrenmelerine olanak sağlamaktır.

 TV’ye ulaşan herkese, bütün hastalıkların kaynağı olduğu gibi; ayni zamanda sağlığın, esenliğin, mutluluğun, performansın kaynağı olan bağırsakların ve sindirim sistemlerinin sağlığını kazandırmaktır.    Kalıcı bir sağlık elde etmek isteyen, bağışıklık sistemlerini güçlendirerek; her çeşit hastalıktan korunmak isteyenlere yardımcı olmak kadar;  iyileşme umutları kalmayan, maddi ve manevi acılar yaşamaya, aileleri ve kendileri için üzüntü ve acı kaynağı olan kronik hastalıkları olanlara da umut olmaktır.

 

Sizden gelen her çeşit geri bildirim, talep ve öneri  doğrultusunda; programlarımız ve içerikleri gelişecektir.  Bizi izlemeye ve bizimle olmaya devam ediniz.Foto Galeri

Diğer Haberler

GAPS Hakkında

GAPS, kişinin bağırsakların ve sindirim sisteminin durumu ile vücudun geri kalanının sağlığı arasındaki bağlantının kısa açılımıdır. Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr.Natasha Campbell-McBride tarafından adlandırılmış, açıklanmış, uygulanmış ve protokolü geliştirilmiştir.

GAPS hem sorunun, hem de çözümün adıdır.

İLETİŞİM

Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı Turunç Plaza No: 6 19, 07025 Muratpaşa/Antalya