12. Gaps Practitioner Sertifika Eğitimi OnLine formatında başladı, Şubat 2022' de açılacak olan 13.Eğitimin başvuruları başladı. / 01.02.2022

Türkiye’de ilk GAPS Sertifika Eğitimi 4-5 Nisan 2015 tarihinde Antalya’da gerçekleşmiştir. Dr. Natasha Campbell-McBride’ın bizzat kendisi tarafından verilen bu ilk eğitime 52 kişi katılmıştır. O tarihten bu yana GAPS Sertifika eğitimleri kesintisiz olarak devam etmektedir. Türkiye’de bu eğitime katılım için tıp doktoru veya diyetisyen olma koşulu aranmaktadır.

İlk 10 sertifika eğitimi, yüz yüze ve salon eğitimi olarak gerçekleşmiştir. Bu sertifika eğitimlerinde; 328 tıp doktoru, 117 diyetisyen, 15 profesör doktor, 15 doçent doktor olmak üzere toplam 459 kişi sertifika almıştır.

Bundan sonraki eğitimler online olarak devam edecektir. 11. eğitim tamamlanmış olup, şu anda 12. GAPS Sertifika Eğitimi devam etmektedir. 13. Sertifika Eğitimi’ne kayıtlar başlamıştır.

Daha detaylı bilgi için bu linki tıklayınız

https://bit.ly/3i5nOl3


Diğer Haberler

GAPS Hakkında

GAPS, kişinin bağırsakların ve sindirim sisteminin durumu ile vücudun geri kalanının sağlığı arasındaki bağlantının kısa açılımıdır. Nöroloji ve Beslenme Uzmanı Dr.Natasha Campbell-McBride tarafından adlandırılmış, açıklanmış, uygulanmış ve protokolü geliştirilmiştir.

GAPS hem sorunun, hem de çözümün adıdır.

İLETİŞİM

Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı Turunç Plaza No: 6 19, 07025 Muratpaşa/Antalya